Kuidas oma lemmiklooma korralikult vannitada

- 2022-04-06-

Harjake oma lemmiklooma

 

Enne vanni minekut harja uuesti hoolikalt kogu lemmiku keha, üks pool on vältida takerdumist ja jääkarva kammimist, teine ​​on kontrollida, kas koeral pole trauma.

 

Veenduge, et vee temperatuur

 

Enne vanni minekut tuleks esmalt reguleerida vee temperatuuri ja seejärel panna lemmikloom vette. Sobimatu veetemperatuur tekitab neis hirmu, mis tekitab vanniskäimise hirmu psühholoogilise varju. Lemmikloomadele sobiv veetemperatuur on inimese omast veidi kõrgem.

 

Loputage oma lemmiklooma

 

Lemmikloomade vannitamisel peaksid omanikud veevoolu alla keerama ja dušiotsiku kätega katma. Laske vesi läbi sõrmede joosta ja kleepuda oma lemmiklooma keha külge, niisutades juukseid ja muutes selle lemmiklooma jaoks palju õrnemaks.

 

Kandke lemmikloomade pesuvahendit

 

Hõõruge pesuaine vahule, seejärel kraapige õrnalt oma lemmiklooma keha ja kandke mullid ühtlaselt oma lemmiklooma karvadele. Kuid olge ettevaatlik, vältige nägu, et vaht ei satuks silma ega suhu ja ninna.

 

Pühkige

 

Enamik lemmikloomi kuivatab end ise ja seejärel omanik suure rätikuga survekuivatusega, mis võib kuivamisaega lühendada. Sel ajal tahan kuivatada ka kõrvade, nina, silmade niiskust.

 

Föönitage juukseid

 

See on väga vajalik samm, muidu kipuvad lemmikloomad karvapalle saama. Kui föönitate oma näo ümber karusnahka, hoidke õhuhulk madalal ja lemmikloomast umbes 10 sentimeetri kaugusel, et vältida lemmiklooma hirmutamist. Ärge puhuge õhku otse oma lemmiklooma näkku. Kui olete täielikult föönitanud, harja uuesti.


Koerte kuivatamise rätikud põll naistele, taskuga meestele, kutsikate käterätikud väikestele keskmistele koertele